
Важіль передньої підвіски нижній лівий Porsche Cayenne 2011-- Audi Q 7 2006--Volkswagen Touareg 2006- (INA-FOR
4 335 ₴
- В наявності
- Код: INF10.1217
+380 (99) 178-07-48
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зазначені номери запчастин є повними аналогами INA-FOR INF10.1217
- Важіль AUDI 7L8407151D купити аналог INF10.1217 (INA-FOR)
- Важіль AUDI 7L8407151E купити аналог INF10.1217 (INA-FOR)
- Важіль SEAT 7L8407151E купити аналог INF10.1217 (INA-FOR)
- Важіль SKODA 7L8407151E купити аналог INF10.1217 (INA-FOR)
- Важіль VW 7L8407151E купити аналог INF10.1217 (INA-FOR)
- Важіль AUDI 7L8407151F купити аналог INF10.1217 (INA-FOR)
- Важіль AUDI 7L8407151K купити аналог INF10.1217 (INA-FOR)
- Важіль AUDI 7L84O7151D купити аналог INF10.1217 (INA-FOR)
- Важіль AUDI 7L84O7151E купити аналог INF10.1217 (INA-FOR)
- Важіль AUDI 7L84O7151F купити аналог INF10.1217 (INA-FOR)
- Важіль AUDI 7L84O7151K купити аналог INF10.1217 (INA-FOR)
- Важіль SKODA 37276 купити аналог INF10.1217 (INA-FOR)
- Важіль SIDEM 37276 купити аналог INF10.1217 (INA-FOR)
- Важіль JP GROUP 1140104870 купити аналог INF10.1217 (INA-FOR)
- Важіль DELPHI TC2589 купити аналог INF10.1217 (INA-FOR)
- Важіль SIDEM 37778 купити аналог INF10.1217 (INA-FOR)
- Важіль MOOG AUTC8355 купити аналог INF10.1217 (INA-FOR)
- Важіль FEBI BILSTEIN 45527 купити аналог INF10.1217 (INA-FOR)
- Важіль SWAG 30945527 купити аналог INF10.1217 (INA-FOR)
- Важіль MEYLE 1160500096 купити аналог INF10.1217 (INA-FOR)
- Важіль MEYLE 1160500096S купити аналог INF10.1217 (INA-FOR)
- Важіль VW 7L8407151D купити аналог INF10.1217 (INA-FOR)
- Важіль VAG 7L8407151C купити аналог INF10.1217 (INA-FOR)
- Важіль VAG 7L8407151D купити аналог INF10.1217 (INA-FOR)
- Важіль VAG 7L8407151E купити аналог INF10.1217 (INA-FOR)
- Важіль VAG 7L8407151F купити аналог INF10.1217 (INA-FOR)
- Важіль VAG 7L8407151K купити аналог INF10.1217 (INA-FOR)
- Важіль SEAT 7L8407151D купити аналог INF10.1217 (INA-FOR)
- Важіль SKODA 7L8407151D купити аналог INF10.1217 (INA-FOR)
- Важіль BENTLEY 7L8407151D купити аналог INF10.1217 (INA-FOR)
- Важіль AUDI 7P0407151E купити аналог INF10.1217 (INA-FOR)
- Важіль AUDI 95834105300 купити аналог INF10.1217 (INA-FOR)
- Важіль AUDI 7P0407151C купити аналог INF10.1217 (INA-FOR)
- Важіль AUDI 7P0407151B купити аналог INF10.1217 (INA-FOR)
- Важіль AUDI 7P0407151D купити аналог INF10.1217 (INA-FOR)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | INA-FOR |
| Кросс-номери | Audi 7P0407151E; Delphi TC2589; Febi Bilstein 45527; JP GROUP 1140104870; Meyle 1160500096S; Moog AUTC8355; Sidem 37778; Skoda 7L8407151D; Swag 30945527; VAG 7L8407151K; Volkswagen 7L8407151D |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Porsche |
| Сумісність з моделлю | Touareg, Cayenne, Q7 |
| Місце встановлення | Нижній |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип важеля | Контрольний |
| Конструктивні особливості | З кульовим шарніром |
| Довжина | 565 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Висота | 112 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип запчастин | Важіль |
| Тип | аналог |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 335 ₴
